طراحی،توسعه و مهندسی سبک منو

با ارزش ترین بخش بازاریابی شما به عنوان یک رستوران منوی شماست .
یک منو که مدبرانه  طراحی، توسعه و مهندسی سبک منو در آن در نظر گرفته  شده باشد، پیشنهادات شما را تبلیغ می کند و می تواند سود رستوران شما را افزایش دهد.
یک منوی خوب طراحی شده به افراد کمک می کند تا احساس راحتی کنند و به استانداردهای رستوران اعتماد کنند. از سوی دیگر، یک منوی ضعیف یا نامرتب ممکن است مردم را از قضاوت در مورد کیفیت غذا بر اساس کیفیت طراحی منو منصرف کند.

طراحی و مهندسی منو

طراحی و مهندسی منو

طبق نظرسنجی گالوپ، مشتری به طور متوسط ​​109 ثانیه را صرف مطالعه منوی شما می کند. این تقریباً دو دقیقه است که هر توضیح و جزئیات را مرور می‌کنند، پس چگونه می‌توانید آن زمان را حساب کنید؟ بهترین راه برای طراحی یک منوی موثر از طریق مهندسی منو است.

مهندسی سبک منو چیست؟

  • مهندسی منو تمرین تجزیه و تحلیل و طراحی استراتژیک منوی شما برای به حداکثر رساندن سود رستوران است. مهندسی منو با برجسته کردن محبوب ترین و سودآورترین آیتم های رستوران شما با تکنیک های روانشناسی منو، منوی شما را به موثرترین روش می سازد.

 

  • مهندسی منو فرآیندی است که از طریق آن می‌توانید به بهترین شکل از منوی رستوران خود استفاده کنید و ابتدا نیاز به تجزیه و تحلیل سودآوری و محبوبیت آیتم‌های منوی شما دارد. مهندسی منو و تاکتیک‌های روان‌شناسی منو، آیتم‌های حاشیه سود بالا را در دید مشتری قرار می‌دهند و در عین حال تجربه‌ای آرامش‌بخش و رضایت‌بخش برای مشتری ایجاد می‌کنند.
    طراحی درست یک منو به شما کمک میکند تا حداقل 15%سود رستوران خود را افزایش دهی.

کارشناسان ستآپ توریسم با بهرگیری از بروزترین متدهای روز مهندسی منو ،و ایجاد ساختار مناسب در سبک منو شما از نظر جامعه هدف،روانشناسی و ساختار های بصری مناسب به شما در طراحی یک منو ایده آل برای رستوران شما کمک خواهند کرد.

یک منوی رستورانی که به خوبی طراحی شده باشد، نه تنها افراد را برای خوردن غذا در رستوران شما راحت می کند، بلکه در بسیاری از مواقع، اگر منو به خوبی طراحی شده باشد، می تواند قیمت اقلام رستوران شما را نیز توجیه کند. این یک عامل روانی است که باعث می شود مشتری بالقوه ارزش پولی را که خرج می کند ببیند. از این رو طراحی یک منوی رستوران عالی بسیار مهم است

 

نظر خود را در مورد این مطلب بفرمایید
سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم