بررسی و مطالعات میدانی

بررسی و مطالعات میدانی بخش کلیدی تجزیه و تحلیل بازار شما است و به شما در ایجاد یک طرح تجاری و برند موفق کمک می کند. در اینجا نحوه اجرای موثر آن را به شما خواهیم گفت.
تحقیقات بازار باید بخش مهمی از آماده سازی و برنامه ریزی کسب و کار شما باشد. این به شکل‌دهی بازاریابی، منابع و طرح کسب‌وکار شما کمک می‌کند
در تحقیقات میدانی می‌توانید بر نحوه و اینکه چه کسانی را هدف قرار دهید و اینکه چه نقطه قیمتی را انتخاب کنید را بررسی کنید و در نهایت ایده کسب‌وکارتان را اصلاح یا حتی تغییردهید تا به سودآورترین حالت ممکن تبدیل شود.
آیا می‌دانید که 42 درصد از مشاغل به دلیل عدم نیاز بازار به آن‌ها با شکست رو به رو می‌شوند ؟

تیم توسعه و تحقیقات ستآپ توریسم به شما کمک خواهد کرد جزو این 42درصد نباشید.

 

مروزه اینترنت و شبکه های اجتماعی تأثیر زیادی بر توسعه روش های تحقیقات بازار داشته اند و تحقیقات پشت میزی را دقیق تر و گسترده تر می کنند. عرضه فزاینده ای از داده های ثانویه موجود به صورت منتشر شده وجود دارد که به صورت آنلاین یا از طریق بخش های تجاری کتابخانه های عمومی در سراسرکشورقابل دسترسی است که شروع کنندگان کسب و کار را قادر می سازد، هم اندازه بخش های بازاری را که وارد می شوند و هم روند آن ها را تعیین کنند.

 

با این حال، اهمیت تحقیقات میدانی، صحبت مستقیم با مشتریان،شناخت رقبا و همکاران، آزمایش شخصی محصول/خدمات و ایجاد یک برند از طریق تعامل با کاربران همچنان به همان اندازه مهم است که قبل از تکامل داده ها بود. این همچنین مستلزم یافتن حقایق اساسی است که توسط تحقیقات پشت میزی کشف نشده است.

زمانی که شما قصد راه اندازی کسب کار خودتان را داشته باشید،شرکت ستآپ توریسم که یک تیم تحقیقاتی از کارشناسان خبره هستند، از طریق تحقیقات میدانی بر روی، اطلاعات آماری و جمعیت شناسی منطقه،شناسایی نیاز مشتری، نحوه تأمین نیاز مشتری، شناسایی رقبای موجود و آمیخته بازاریابی آنها و…به شما کمک میکند که در مسیر درست و با کمترین ریسک به اهداف و موفقیت در کسب و کار خود دست پیدا کنید.

نظر خود را در مورد این مطلب بفرمایید
سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم